produkty

Dobry produkt to taki, który łączy w sobie takie cechy jak dobry wygląd, funkcjonalność, solidność oraz jakość wykonania.

W naszej Drukarni produkujemy różnego rodzaju opakowania, dostosowane do potrzeb naszych klientów. Bardzo często są one bardzo wysoko uszlachetnione- posiadają złocenia, tłoczenia, foliowanie, lakierowanie czy hot-stamping. W swojej ofercie posiadamy także wklejanie okienek z folii PET, uchwytów oraz taśm zrywających. To wszystko pozwala na stworzenie najbardziej wyrafinowanych produktów.

Główne gałęzie naszej produkcji to:

-OPAKOWANIA LITE
Opakowania tego rodzaju znajdują najczęściej swoje zastosowanie dla produktów, w których kluczową rolę odgrywa estetyka – ma to miejsce między innymi w branżach kosmetycznej i spożywczej. Jako firma specjalizujemy się w wytwarzaniu opakowań metalizowanych z tektury litej. To idealny materiał na wyeksponowanie produktów premium, takich jak kosmetyki, dobre czekoladki, ekskluzywne alkohole.

-OPAKOWANIA KASZEROWANE
Opakowania kaszerowane powstają z połączenia tektury litej i falistej. W procesie kaszerowania zadrukowany arkusz łączony jest z tekturą falistą, najczęściej 2- lub 3-warstwową. Największym zainteresowaniem cieszą się one wśród klientów, dla których podstawą jest podwyższona wytrzymałość, trwałość opakowania oraz jego estetyczny wygląd. Swoje zastosowanie znajdują m.in. w branży chemii gospodarczej, spożywczej i motoryzacyjnej, a także w coraz bardziej popularnej i szybko rosnącej branży e-commerce.

-NOWOCZESNE OPAKOWANIA
Dla coraz większej grupy klientów produkujemy opakowania na bazie najnowocześniejszych komponentów. Są to produkty z wykorzystaniem podłoży metalizowanych oraz opakowania ECO z surowców biodegradowalnych. Oferujemy także druk na surowcach certyfikowanych FSC® zgodnie z wymaganiami Łańcucha Kontroli Pochodzenia Produktu.